Menu
Co leczymy? Co leczymy?

Diagnostyka stomatologiczna i leczenie zębów

Naszym priorytetem jest świadczenie najwyższej jakości usług w zakresie diagnostyki stomatologicznej i leczenia zębów. Staramy się zapewnić Państwu krótki czas oczekiwania na wizytę, komfortowe i przyjazne warunki w naszym gabinecie oraz pełne zadowolenie z przeprowadzonych zabiegów. Nieustannie rozbudowujemy naszą ofertę o nowe usługi, wprowadzamy do stałego wyposażenia najnowocześniejsze technologie i podnosimy nasze kwalifikacje, by sprostać wysokim oczekiwaniom naszych Pacjentów. Prowadzimy szczegółową i wnikliwą diagnostykę stomatologiczną, między innymi rentgen zęba przy użyciu cyfrowego RTG pantomograficznego wraz z tomografią stożkową CBCT i cyfrowe RTG zęba punktowe. Leczenie kanałowe wykonujemy przy pomocy specjalistycznych lup, mikroskopów oraz endometrów, dzięki którym możemy precyzyjnie określić stan zęba, przeprowadzić leczenie, a na końcu wiernie odbudować uszkodzony ząb. Nowoczesne zaplecze techniczne zapewnia nam większą precyzję, a Państwu pełne zadowolenie z leczenia zębów.

W przypadku chirurgii stomatologicznej, wykorzystujemy PRF (Platelet Rich Fibrin), czyli fibrynę bogatopytkową. Czym jest fibryna? Jest to uzyskiwana z krwi pacjenta membrana fibrynowa wspomagająca gojenie i regenerację kości. Wykorzystywana jest głównie w chirurgii stomatologicznej, implantologii i medycynie estetycznej. Sam proces uzyskania PRF jest bardzo prosty – przed zabiegiem lub w trakcie jego trwania pobierana jest krew od Pacjenta. Krew następnie zostaje z odpowiednią prędkością odwirowana, a w próbówce dochodzi do utworzenia skrzepu fibrynowego. To jedynie część z nowoczesnych technik stosowanych w naszej Klinice, szczegóły poznają Państwo sprawdzając z osobna wszystkie zabiegi, które wykonujemy.

Wiele uwagi poświęcamy w naszej Klinice ocenie stanu ogólnego Pacjentów. Wywiad, badanie przedmiotowe, badanie ciśnienia tętniczego jest codzienną praktyką w diagnostyce stomatologicznej. Pozwala na modyfikację postępowania leczniczego u Pacjentów np. z nadciśnieniem tętniczym, czy tez przyjmujących leki przeciwzakrzepowe, Pacjentów po zawałach lub udarach. Na prośbę innych specjalistów, głownie kardiologów, wydajemy opinie przedzabiegowe dotyczące stanu zdrowia zębów i jamy ustnej.

Pacjenci Kliniki Stomatologicznej Unimedex mogą liczyć na miłą i fachową pomoc oraz profesjonalne podejście lekarzy stomatologów. Komfortowe warunki Pacjenta są równie ważne do przeprowadzenia prawidłowej diagnostyki dentystycznej.

Zachęcamy do kontaktu z nami jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania odnośnie proponowanych przez nas zabiegów dentystycznych. Chętne opowiemy o szczegółach przeprowadzanych zabiegów oraz umówimy Państwa na wizytę.

Usługi stomatologiczne

dentysta