Menu
Co leczymy? Co leczymy?

Diagnostyka stomatologiczna i leczenie zębów

Naszym priorytetem jest świadczenie najwyższej jakości usług w zakresie diagnostyki stomatologicznej i leczenia zębów. Staramy się zapewnić Państwu krótki czas oczekiwania na wizytę, komfortowe i przyjazne warunki w naszym gabinecie stomatologicznym oraz pełne zadowolenie z przeprowadzonych zabiegów.

Nieustannie rozbudowujemy naszą ofertę o nowe usługi, wprowadzamy do stałego wyposażenia najnowocześniejsze technologie i podnosimy nasze kwalifikacje, aby sprostać wysokim oczekiwaniom naszych Pacjentów. Prowadzimy szczegółową i wnikliwą diagnostykę stomatologiczną. Wykonujemy między innymi rentgen zęba przy użyciu cyfrowego RTG pantomograficznego, tomografię stożkową CBCT i cyfrowe, punktowe RTG zęba.

Endodoncją zajmujemy się przy pomocy specjalistycznych lup, mikroskopów oraz endometrów, dzięki którym możemy precyzyjnie określić stan zęba, przeprowadzić leczenie, a na końcu wiernie odbudować jego kształt. Nowoczesne zaplecze techniczne zapewnia nam większą precyzję, a Państwu pełne zadowolenie z kanałowego leczenia zębów.

W przypadku chirurgii stomatologicznej, wykorzystujemy PRF (Platelet Rich Fibrin), czyli fibrynę bogatopytkową. Jest to uzyskiwana z krwi Pacjenta membrana fibrynowa wspomagająca gojenie i regenerację kości. Wykorzystywana jest głównie w chirurgii stomatologicznej, implantologii i medycynie estetycznej. Sam proces uzyskania PRF jest bardzo prosty – przed zabiegiem lub w trakcie jego trwania pobieramy krew od Pacjenta, która następnie zostaje z odpowiednią prędkością odwirowana, a w próbówce dochodzi do utworzenia skrzepu fibrynowego. To jedynie część z nowoczesnych technik stosowanych w naszej Klinice, szczegóły poznają Państwo sprawdzając z osobna wszystkie zabiegi, które wykonujemy.

Wiele uwagi poświęcamy też ocenie stanu ogólnego Pacjentów. Wywiad, badanie przedmiotowe, badanie ciśnienia tętniczego jest codzienną praktyką w diagnostyce stomatologicznej. Pozwala na modyfikację postępowania leczniczego u Pacjentów np. z nadciśnieniem tętniczym, czy też przyjmujących leki przeciwzakrzepowe, jak również Pacjentów po zawałach lub udarach. Na prośbę innych specjalistów, głównie kardiologów, wydajemy opinie przedzabiegowe, które określają stan zdrowia zębów i jamy ustnej.

Pacjenci Kliniki Stomatologicznej Unimedex mogą liczyć na miłą i fachową pomoc oraz profesjonalne podejście lekarzy stomatologów. Komfortowe samopoczucie Pacjenta jest dla nas równie ważne do przeprowadzenia prawidłowej diagnostyki dentystycznej.Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania odnośnie proponowanych przez nas zabiegów dentystycznych, zapraszamy do kontaktu. Chętne opowiemy o szczegółach związanych z indywidualnym leczeniem zębów oraz umówimy Państwa na wizytę.

Nasze usługi to:

dentysta