Menu
O naszej klinice O naszej klinice

Informacje o klinice Unimedex

Nasza historia

Prywatna Klinika Stomatologiczna UNIMEDEX. Założycielami i właścicielami   są :

Dr n.med Anna Graf specjalista II stopnia protetyki stomatologicznej i lek. med. Kordian Graf

Klinika rozpoczęła działalność 04.02.1992 w Szczecinie. W tym czasie leczyliśmy ponad 36 000 osób z kraju i zagranicy. Szczególny etap naszej działalności to okres po wejściu naszego kraju do Unii Europejskiej, kiedy to Klinika stała się ważnym ośrodkiem leczenia pacjentów z krajów Unii. Przybywają do nas pacjenci m.in z Danii, Norwegii, Niemiec, ale także z Wysp Owczych czy Grenlandii.

Co robimy?

Jesteśmy zespołem ludzi z pasją do pracy. Leczymy wszystkie schorzenia zębów i jamy ustnej. Specjalizujemy się w protetyce stomatologicznej. Wykonujemy korony, mosty, protezy zarówno metodami klasycznymi, jak i zgodnie z najnowszymi trendami – odbudową zębów w systemie CEREC opartym o dynamicznie rozwijającą się metodą CAD/CAM. Przy wykorzystaniu tej technologii otrzymujemy niezwykle naturalne rezultaty, a zaawansowane obrazowanie 3D pozwala zaprojektować oraz precyzyjnie osadzić różnego rodzaju uzupełnienia pełnoceramiczne. Dodatkowymi zaletami metody są: oszczędne preparowanie zęba, unikanie nieprzyjemnego dla pacjenta wycisku, ale też, co najważniejsze, ograniczenie czasu wykonania pracy do jednej wizyty w klinice.

Dlaczego warto skorzystać z usług naszej Kliniki?

Nasze ponad 30-letnie doświadczenie w stomatologii i protetyce wykorzystujemy w codziennej pracy, oferując szereg zabiegów stomatologicznych. Dysponujemy też stosowną bazą diagnostyczną: cyfrowe RTG pantomograficzne wraz z tomografią oraz cyfrowe RTG punktowe. Leczenie endodontyczne wspomagamy specjalistycznymi lupami i mikroskopem. Zespół naszych stomatologów, higienistek i asystentek czuwa nad Państwa uśmiechem. Podczas konsultacji odpowiednio zaproponuje plan leczenia i ustali dogodne terminy wizyt w naszej Klinice.