Menu
O naszej klinice O naszej klinice

Lekarze stomatolodzy Kliniki Unimedex w Szczecinie

Unimedex jest prywatną Kliniką Stomatologiczną w Szczecinie, skupiającą zespół doświadczonych i zaangażowanych w obsługę Pacjentów lekarzy stomatologów. Założenie kliniki zainicjowali jej właściciele – specjalistka II stopnia protetyki stomatologicznej, doktor nauk medycznych Anna Graf oraz lekarz medycyny Kordian Graf.

Klinika rozpoczęła działalność 4 lutego 1992 roku. Od tego czasu leczyliśmy już ponad 36 000 osób z kraju i zagranicy, a z każdym nowym dniem przybywają nam nowi Pacjenci. Szczególnym dla nas etapem rozwoju działalności był okres po wejściu Polski do Unii Europejskiej, kiedy to nasza klinika stała się ważnym ośrodkiem leczenia Pacjentów z krajów położonych zagranicą. Przybywają do nas Pacjenci m.in. z Danii, Norwegii, Niemiec, ale także z Wysp Owczych czy Grenlandii.

Co robimy?

Jesteśmy zespołem ludzi z pasją do pracy. Leczymy wszystkie schorzenia zębów i jamy ustnej. Specjalizujemy się w protetyce stomatologicznej. Wykonujemy korony, mosty, protezy zarówno metodami klasycznymi, jak i zgodnie z najnowszymi trendami, do których należy odbudowa zębów w systemie CEREC. Korony CEREC tworzone są przy zastosowaniu dynamicznie rozwijającej się w stomatologii technologii CAD/CAM. Pracując w tej technologii otrzymujemy niezwykle naturalne rezultaty, a zaawansowane obrazowanie 3D pozwala zaprojektować oraz precyzyjnie osadzić uzupełnienia pełnoceramiczne. Dodatkowymi zaletami metody są: oszczędne preparowanie zęba, unikanie nieprzyjemnego dla Pacjenta wycisku, ale też, co najważniejsze, ograniczenie czasu wykonania pracy do jednej wizyty w klinice.

Lekarz stomatolog z powołania!

Doskonale rozumiemy obawy związane z wizytą w gabinecie stomatologicznym. Dokładamy wszelkich starań, by każdy zabieg przebiegał w komfortowych warunkach. Każdy lekarz stomatolog z powołania posiada szeroką wiedzę, doświadczenie i umiejętności, które potrafi wykorzystać przy jednoczesnym okazaniu pacjentowi empatii i zrozumienia. Przez wiele lat prowadzenia Kliniki Stomatologicznej przyjęliśmy mnóstwo pacjentów z dużym lękiem przed dentystą. Tworzymy atmosferę, która może nie jest zbliżona do relaksu w salonie SPA, ale pozwala zaufać dentyście przeprowadzającemu zabieg i poczuć się bezpiecznie w fotelu stomatologicznym.

Nasz zespół składa się ze stomatologów o różnych specjalizacjach. Wiele lat współpracy pozwala nam sprawnie komunikować się między sobą i szybko podejmować decyzje podczas stawiania diagnozy oraz planowania leczenia. Decydując się na leczenie zębów w naszej Klinice zyskują Państwo dostęp do szerokiej gamy usług w jednym miejscu. Zadbamy o Państwa zdrowy i piękny uśmiech.

Dlaczego warto być naszym Pacjentem?

Nasze wieloletnie doświadczenie w stomatologii zachowawczej, endodoncji, protetyce oraz implantologii wykorzystujemy w codziennej pracy, oferując szereg zabiegów stomatologicznych. Dysponujemy też stosowną bazą diagnostyczną, do oceny stanu uzębienia lub pojedynczych zębów używając cyfrowego RTG pantomograficznego, tomografii stożkowej oraz cyfrowego RTG punktowego. Leczenie endodontyczne wspomagamy specjalistycznymi lupami i mikroskopem.

Nad Państwa uśmiechem czuwa doskonale zgrany ze sobą zespół stomatologów, higienistek i asystentek, którzy podczas konsultacji zaplanują odpowiedni plan leczenia i wyznaczą wygodne dla Was terminy wizyt.